Новини » Події

Сьогодні столичний суд досліджуватиме докази у справі екс-нардепа Олега Царьова

Олег Царьов. Фото: УНІАН

Шевченківський районний суд Києва у середу планує продовжити розгляд кримінального провадження за обвинуваченням колишнього народного депутата Партії регіонів Олега Царьова.

Засідання, як очікується, розпочнеться о 9:00, повідомляє УНН.

На попередньому засіданні 16 березня суд встановив порядок дослідження доказів у справі О.Царьова. Так, за рішенням судді, у першу чергу буде досліджено письмові докази, які будуть надані стороною обвинувачення, у тому числі речові докази, матеріальні носії та відеоматеріали.

Далі суд збирається перейти до допиту свідків обвинувачення, а після цього приступить до дослідження доказів сторони захисту. Після цього – допит свідків захисту.

Крім того, якщо до суду з’явиться сам обвинувачений О.Царьов, йому також планують запропонувати надати свідчення.

Під час засідання прокурор Роман Гошовський попросив допитати низку свідків обвинувачення, серед них зокрема – Дмитра Яроша, Володимира Фесенка.

Раніше у ГПУ повідомляли, що направили до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за матеріалами спеціального досудового розслідування, яке закінчено Головним слідчим управлінням Служби безпеки України, стосовно колишнього народного депутата України О.Царьова за ч.2 ст.110 та ч.3 ст.109 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, дії спрямовані на насильницьку зміну і повалення конституційного ладу).

О.Царьов обвинувачується у тому, що в період із квітня по травень 2014 року, будучи народним депутатом України та кандидатом на пост Президента України, він взяв участь у зборах проросійськи налаштованих громадян України, де публічно закликав їх до активних дій, спрямованих на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу, а також до зміни меж території та державного кордону України шляхом визнання самопроголошених «Донецької народної республіки» та «Луганської народної республіки» з використанням засобів масової інформації.

О.Царьова оголошено у розшук.

Loading...