середа, 10 травня, 2017, 16:19 Львів
На Львівщині рекордно низький показник виконання обласних програм, – депутат

Показник фінансування обласних програм Львівщини за перший квартал 2017 року дуже низький і становить 2,3%.

Про це 10 травня на прес-конференції повідомив депутат Львівської облради від «Самопомочі», член бюджетної комісії Іван Собко.

За його даними, із 810 млн грн, передбачених на обласні програми, за перший квартал профінансовано лише 19 млн грн. Із 39 затверджених обласних програм 26 не фінансувалися взагалі.

«Про що це говорить? Будемо звертатися до голови ЛОДА, профільних заступників. Мабуть, потрібно посилити контроль. Можливо, щось із менеджерськими, управлінськими здібностями структурних підрозділів ЛОДА. Відсоток виконання програм – 2,3%. Фінансуються зарплатні програми («Львів-ТБ»), соціалка (депутатські допомоги, допомоги дітям-сиротам). З економічних програм фінансується лише програма конкурентоспроможності Львівщини.

Якщо порівнювати з попередніми роками, можна сказати, що щось трапилося з виконанням обласних програм, бо ніколи такого показника не було. Було 10-12%. 2,3% – це ганебно», – наголосив І.Собко.

«Не можна усі кошти обласного бюджету освоювати у третьому-четвертому кварталі, робити реконструкції чи капремонти у школах, лікарнях після 1 вересня. Не можна капітальне будівництво вести у листопаді-грудні. Потрібно від цього відходити», – додав депутат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 01:30 :15