live
Новини » Суспільство 131

На «Книжковому арсеналі» представлять п’ять книг всесвітньо відомих авторів-езотериків

загрузка...
загрузка...

Видавництво Terra Incognita випустило перші п’ять книг всесвітньо відомих авторів езотеричної думки. Презентацію «Книжкове прокидання з «Мертвим Півнем» та Віктором Морозовим» видавництво проведе на «Книжковому арсеналі» в Києві 20 травня о 10 ранку (видавничий майданчик №1).

Модератором презентації буде телеведучий і гітарист «МП» Роман Чайка.

Перші пять книг видавництва:

  • Бернар Вербер «Танатонавти» та «Імперія Ангелів» (переклад Ярина Тарасюк, Зоя Борисюк, дизайнер Андрій Хір)
  • «Секрет» Ронда Берн (переклад Віктор Морозов)
  • Екгарт Толле «Сила моменту Тепер» (переклад Ярина Винницька, дизайнер Ілля Стронговський)
  • Ошо «Любов, свобода, само-бутність. Нове бачення стосунків» (переклад Ірина Шувалова, дизайнер Юлія Табенська)

Бернар Вербер – один із найвідоміших у світі сучасних французьких письменників. Дехто вважає Вербера спадкоємцем традиції Жуля Верна, а дехто переконує, що він – проповідник New Age.

«Секрет» у перекладі харизматичного Віктора Морозова. Цю книгу створено за матеріалами знаменитого однойменного фільму, який переглянули мільйони глядачів. Для широкого кола читачів.

Екгарт Толле уже багато років займає перші позиції рейтингу духовних лідерів сучасності, поряд зі своїм приятелем Далай-ламою. Тихий і надзвичайно скромний, він збирає мільйонні аудиторії по цілому світу і простою мовою говорить про складне – трансформацію свідомості та духовне пробудження.

Ошо. Скандальний, провокаційний, «непозбувно-бентежний».

Лондонська газета «Sunday Times» назвала Ошо одним із «1000 творців ХХ-го століття», а американський письменник Том Роббінс – «найбільш небезпечною людиною від часів Ісуса Христа». На його батьківщині Ошо – разом з Ганді, Неру та Буддою – вважається одним із десяти людей, що змінили долю Індії.

«Наші книги промовляють не тільки і не стільки до розуму, скільки до глибинної, внутрішньої, первозданної мудрості людини – «розуму серця». Тому, попри видиму «розумність» та інтелектуальність, ці книги «НЕ-розумні» – адже лише серце здатне по-справжньому розуміти їхню мову і насолоджуватися нею. Отож – читай серцем! Думай українською!», – розповідає про видані книги один із засновників Terra Incognita Юрко Чопик.

<nbsp;>
<nbsp;>
<nbsp;>
<nbsp;>

Довідка.

Видавництво Terra Incognita має за мету дати українським читачам перлини світової мудрості їхньою рідною мовою, а також знайти і відкрити світові власних, вітчизняних Бернара Вербера, Екгарта Толле, Ошо чи Ронду Берн.

Засновники новоствореного видавництва – Юрій Чопик (у минулому – співзасновник Видавництво Старого Лева, гітарист групи Мертвий Півень) та Ярина Винницька (перекладач, журналіст, блогер, автор проекту Ковчег «Україна» та Скриня.Речі Сили).

Loading...
Loading...
Loading...