Новини » Київ

До Центрів обслуговування «Київенерго» тепер можна записатись в Інтернеті

Фото: Борисовський Євген/УНІАН

З 10 травня 2017 року побутові клієнти «Київенерго» можуть скористатись новим веб-сервісом з попереднього запису до семи Центрів обслуговування, які знаходяться за адресами вул. М. Тимошенка, 18, вул. Жилянська, 83/53, вул. Мельникова, 31, пр. Повітрофлотський, 58, вул. М. Закревського, 14, вул. Бориспільська, 6, вул. Волоська, 42.

Про це повідомляє прес-служба «Київенерго».

У повідомленні нагадується, що попередній запис для юридичних клієнтів «Київенерго» в згаданих Центрах обслуговування діє з березня 2017 року.

Зазначається, що попередній запис на консультацію дозволить клієнтам заощадити час та спланувати свій візит заздалегідь. Усі Центри обслуговування надають послуги побутовим клієнтам, незалежно від району їх проживання.

Тож, щоб потрапити до Центру обслуговування «Київенерго» за попереднім записом, потрібно:

  1. Зареєструватися на сайті
  2. Заповнити форму для попередньої реєстрації
  3. Отримати свій реєстраційний номер в черзі, за яким клієнт зможе потрапити на прийом до фахівця

В обраний день та час на інформаційному екрані Центру обслуговування поряд з номером консультанта з’явиться номер, отриманий клієнтом під час попередньої реєстрації.

За допомогою веб-сервісу попереднього запису клієнти можуть отримати всі консультації щодо послуг централізованого опалення, гарячого водопостачання та електропостачання, крім консультацій стосовно первинних приєднань.

Звертається увагу на те, що час очікування клієнта спеціалістом не перевищує 10 хвилин від обраного часу.Loading...