середа, 10 травня, 2017, 12:12 Регіони
Американська телекомпанія склала рейтинг 11 найкращих туристичних міст України
Ужгород. Фото: prokarpaty.info
Ужгород. Фото: prokarpaty.info

Американська телекомпанія CNN опублікувала список 11 українських міст, які варто відвідати.

Поруч із такими великими містами як Київ, Одеса, Львів, Чернігів, Переяслав-Хмельницький та Харків є і два Закарпатські міста – Ужгород та Мукачеве.

Про Ужгород CNN розповіла читачам як про місто на на кордоні зі Словаччиною, котре встигло побувати у складі п’яти різних країн протягом останніх 100 років. Туристам укладачі рейтингу рекомендують оглянути історичні принади міста у центральній частині, де будівлі чеського функціоналізму сусідують із класичними угорськими особняками, із православним, католицьким і греко-католицькими храмами. Разом із тим, Ужгород є центром Закарпатської області й містом, з якого легко дістатися до основних центральних міст Європи. Щоби краще проникнутися історією Закарпаття, CNN рекомендує навідатися до обласного музею народної архітектури та побуту в Ужгороді, щоби побачити чудові зразки місцевої архітектури.

Щодо Мукачевого, то в CNN зазначають, що це чарівне місто не варто пропустити, адже у ньому можна милуватися австро-угорською архітектурою та чарівним замком. Саме замок Паланок тепер є родзинкою українського туризму. Мукачеве також є чудовою відправною точкою для вивчення природних чудес Карпатських гір, в тому числі озера Синевир і мальовничого водоспаду Шипіт, – про це з посиланням на CNN повідомляє видання Закарпаття он-лайн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 01:37:07