Новини » Суспільство 8 травня, 2017, 1:12
Вчені розповіли, як зміниться Земля через 100 років

Фахівці НАСА провели теоретичне моделювання різноманітних кліматичних процесів і показали, як буде виглядати наша планета через 100 років.

Про це повідомляє u-news.com.

На думку фахівців, століття буде достатньо, щоб Земля суттєво змінилася, а умови для життя наших нащадків змінилися в гіршу сторону. Як кажуть вчені, глобальне потепління призведе до того, що льодовики танутимуть все стрімкіше, внаслідок чого рівень світового океану підвищиться і врешті-решт почне поглинати величезні території.

Крім того, глобальне потепління призведе до збільшення кількості природних катаклізмів. Торнадо, землетруси, потужні шторми та лісові пожежі стануть звичайним явищем. В деяких регіонах буде спостерігатися постійна посуха, в результаті чого вони стануть непридатними для життя і породять армію біженців, які будуть переміщатися в місця з більш сприятливими умовами для життя.

Підвищення рівня вуглекислого газу в атмосфері Землі знищить значну частину коралових рифів, внаслідок чого серйозно зміняться океанські екосистеми. Крім того, зникнуть багато видів тварин і рослин на суші.

Проте фахівці вважають, що ситуацію можна змінити. Можливо вчені створять нові технології, які дозволять знизити концентрацію вуглекислого газу в атмосфері, завдяки чому глобальне потепління відступить.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 05:44 :08