Новини » Суспільство 8 травня, 2017, 16:22
Фільм режисерів зі Львова став призером престижного кінофестивалю у США

Фільм львівських режисерів Олександра і Дарини Балабай став призером на ювілейному 50-у фестивалі WorldFest в Х’юстоні в категорії «Етика та культура», сказано в офіційному релізі режисерів.

У документальному фільмі «Борщ» йдеться про «незвичайних людей», які приїхали до Львова з виставою.

«Незвичайні люди» – так режисери назвали осіб з особливими потребами. У зйомках брали участь люди з ДЦП, в інвалідних візках і волонтери, що супроводжували їх. Під час спілкування з цими людьми було зібрано багато матеріалу, створено паралельну креативну сюжетну лінію і змонтовано фільм.

«До процесу виробництва не було залучено жодного спонсора. Все – від зйомок фільму, монтажу, титрування англійською, корекції кольору і звуку – автори робили власноруч», – йдеться в релізі, передає 112 Україна.

«Борщ» – не єдина робота Олександра і Дарини Балабай. Серед інших робіт режисерів – відео про Львів та Західну Україну. Також в їхньому активі є документальний фільм «Скажи брррум, або Чорна будка», який розповідає про найбільший у світі фотопортретний проект «Добрі фото Львова». Цей фільм також взяв участь у багатьох міжнародних фестивалях.

WorldFest – найстаріший фестиваль незалежного кіно та відео в світі і третій за значимістю в Північній Америці після Сан-Франциско і Нью-Йорка. Фестиваль став конкурсним з 1968 року. Був заснований титулованим режисером і продюсером Хантером Тоддом для підтримки незалежних режисерів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 15:45 :22