понеділок, 8 травня, 2017, 13:27 Суспільство
«Добрий ZIK» втілив мрію матері особливого хлопчика

Галина Мищишин самостійно виховує сина-аутиста. Жінка постійно допомагає іншим батькам, які теж мають особливих діток. Та заповітна мрія сильної матері пов’язана із сином та спільним відпочинком.

Про це йдеться у програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:30) на телеканалі ZIK.

До команди «Доброго ZIKу» звернулась Олена Сидоренко, яка хоче здійснити мрію своєї подруги.

«Галочка – людина дуже творча. Вона чуйна, ніжна. Із сином вони є нерозлучним тандемом. Він її дуже потребує. Й Галинка без Віті не може, постійно говорить йому добрі слова», – розповідає Олена Сидоренко.

Вчитися жити з особливою дитиною жінці довелося самій. Бо у найскладніший період  родину покинув чоловік. Попри все, пані Галина вважає себе щасливою жінкою, бо щодня дарує материнську ласку синочку.

«Нас запевняли, що хлопчик добре розвивається. Проте, коли Віті було шість років, діагностували аутизм. Тоді ж лікарі цинічно нам сказали: «Нічого не вдієш, заведіть собі іншу дитину». Це морально вибило з колії. Проте, як тільки я зрозуміла, що не треба гнатися за ліками, а просто любити – все стало простіше. Дитина почала відкриватись і радіти життю», – каже мати Галина Мищишин.

Попри низку щоденних клопотів, пов’язаних із сином, жінка знаходить час і сили, щоб допомагати іншим батькам, які мають такі ж проблеми. Вона є головою батьківського комітету у навчально-реабілітаційному центрі «Довіра», де навчаються особливі дітки. До цієї школи ходить і її Віктор. 

Крім того, аби змінити ставлення суспільства до таких дітей, жінка часто організовує заходи, на яких у різний спосіб намагається донести – ці діти особливі, але не потрібно їх боятися, ігнорувати чи зневажати. 

Так у пані Галини виникла ідея невеличкої хореографічної постановки за участі особливих діток, батьків та хлопців, дівчат із звичайної школи. Хоч на свято прийшла «жменька» гостей, але позитивні емоції учасники дійства отримали.

Найбільший сюрприз чекав на ініціатора заходу – пані Галину. Команда «Доброго ZIKу» подарувала сім’ї Мищишин омріяний триколісний двомісний велосипед. Тож тепер їздитимуть на ньому вдвох – мати з сином Віктором. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 11:01:55