п'ятниця, 5 травня, 2017, 16:38 Львів
У Львові на 100-метровому полотні діти творитимуть мир в Україні
Скріншот з відео
Скріншот з відео

Сьогодні, 5 травня, на площі Святого Юра талановиті діти й підлітки дивуватимуть своїми художніми талантами. Творці зі Львова та області розмалюють величезне стометрове полотно «Молитва дітей за мир в Україні».

Так триває 15-ий Міжнародний конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт», про що розповіла керівниця благодійного фонду «Львівська дитяча галерея» Ольга Михайлюк, яка у 2003 році заснувала захід, передає кореспондент ІА ZIK.

Пані Михайлюк підкреслює – цього року конкурс особливо популярний серед дітей.

Скріншот з відео
Скріншот з відео

«Діти реєструвалися просто зі всієї України. Подали заявку понад 1800 дітей. А зареєструвалися і запросили на «Золотий мольберт» аж 1250 учасників. Це дуже приємно. От минулого року завітало десь 250 дітей. А зараз – в кілька раз більше», – радісно прокоментувала Ольга Михайлюк.

Та наразі творили полотно лише діти зі Львова та областей: таланти з інших областей завітають групами в декілька періодів у червні, коли відбудуться основні пленери, майстер-класи та конкурсні роботи.

Сьогодні ж з львівськими дітьми працюють досвідчені художники, які наглядають над процесом створення полотна. А юні таланти тішаться – хороша-таки змога показати себе у всій красі.

Зрештою, після трьох етапів конкурсу переможці у своїх номінаціях отримають дипломи та медалі. А власник Гран-Прі – золотий мольберт з благородного металу. Також двоє дітей, творчість яких найбільше переконає публіку, поїдуть в Сполучені Штати у Діснейленд.

Хоч пані Михайлюк переконує: «У конкурсі всі діти є переможцями».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 09:21:15