п'ятниця, 5 травня, 2017, 19:45 Політика
Кінцевий результат блокади Донбасу є цілком виправданим,– Ігор Луценко

Все ж таки Президент зробив правильний крок, що визнав блокаду Донбасу законною. Хоча, із початком блокади, його позиція була протилежною. Однак, я вважаю, кінцевий результат блокади є цілком виправданим та позитивним для України.

Таку думку в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK висловив народний депутат України, член комітету ВР з питань запобігання та протидії корупції, громадський діяч Ігор Луценко.

«В цілому, я підтримував акцію блокади ОРДЛО. Проте, очевидно, що основні гравці цього процесу знаходяться у Києві. Зокрема, це Президент та наближені до нього люди. Більше того, я особисто зустрічався із Порошенком саме по питанню блокади Донбасу. Зокрема, мені довелося переконувати його у тому, що визнати блокаду Донбасу законною, буде цілком правильним кроком», – каже Ігор Луценко.

За словами нардепа, із початку блокади, Порошенко наполягав на зовсім іншій пропозиції.

«Врешті-решт, Президент таки прийняв дуже лояльне рішення щодо блокади Донбасу. Власне, таке, що ми й добивалися. Хоча із початку блокади, Порошенко наполягав на зовсім іншій позиції»,– додає Луценко.

Народний депутат підкреслив, що на його думку, позитивним ефектом від економічної блокади стало законодавче врегулювання питання торгівлі з ОРДЛО.

«Що стосується самої блокади, то участь в цьому процесі брали різні люди. Однак, я намагався не світитися особисто на блокаді, оскільки, наявність там політиків могла б не лише допомогти, а й нашкодити цьому процесові. Тобто, політизація блокади – це надто ризикований шлях. Зокрема, саму блокаду таки перетворили на політичну акцію. Хоча, на мій погляд цього не варто було робити, але, зрештою, кінцевий результат блокади був цілком виправданим та позитивним для України»,­­­– зазначив Ігор Луценко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 19:52:56