четвер, 4 травня, 2017, 17:01 Політика
Спецпроект «Гібридний антрацит» ZIKу – серед лідерів телеперегляду
<nbsp;>

У середу, 3 травня, на телеканалі ZIK прем’єра спецпроекту «Гібридний антрацит» (автор Емма Антонюк) стала лідером серед інформаційних каналів за комерційною аудиторією «Україна 18-54». Спецпроект «Гібридний антрацит» – журналістське розслідування причин комунального колапсу в країні, ретельне дослідження складників сьогоднішніх драконівських тарифів та загадкового для пересічних громадян словосполучення «Роттердам+».

Про це повідомляє прес-служба каналу ZIK.

Автори спецпроекту розслідували, звідки насправді родом вугілля для вітчизняних ТЕС та кому вигідна лінія розмежування між непідконтрольною територією та вільною Україною. Журналісти ZIKу поспілкувалися зі всіма, хто причетний до творення і змін на енергоринку. Від аеророзвідників і блокадників – до міністрів і топ-менеджментів енерго-гігантів. «Гібридний антрацит» – це відповідь на всі запитання, які накопичувалися в українців протягом довгого і заплутаного шляху країни до енергонезалежності.

Частка глядачів проекту склала 0,96%. Динаміка глядацької аудиторії документальної стрічки була стабільною. Окремі слоти за цільовою аудиторією «Україна 18-54» сягнули частки 1,31%. Розподіл глядачів за статтю: жінки склали 42% аудиторії програми, чоловіки відповідно – 58%.

За середнім часом перегляду глядачем із цільової групи лідерами стали Південний та Центральний регіони. Далі йдуть Західний регіон та Східний, який включає Дніпропетровську, Запорізьку і Харківську області.

Нагадаємо, ZIK демонструє стабільний ріст головних показників телеперегляду за загальноукраїнською аудиторією.

У рамках нового сезону на телеканалі ZIK відбулися прем’єри ток-шоу «HARD» й «Перші другі» з Наталією Влащенко та «FACE 2 FACE» з Тетяною Даниленко. Вперше за 5 років існування в прямому ефірі стартувала переформатована «Історична правда з Вахтангом Кіпіані». А авторські ток-шоу ведучого Остапа Дроздова «DROZDOV» та «Прямим текстом» розпочали трансляції з нових студій. Також ZIK презентував свіжий проект соціальних розслідувань «Остання інстанція».

Гостями ефірів ZIKу за цей період стали такі топ-спікери та ньюзмейкери, як міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, генеральний прокурор України Юрій Луценко, мер Львова Андрій Садовий, віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд, директор НАБУ Артем Ситник, керівник САП Назар Холодницький, генерал Віктор Назаров та інші.

Генеральним продюсером телеканалу ZIK наприкінці січня 2017 року став Гайгисиз Гелдієв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 13:11 :09