четвер, 4 травня, 2017, 15:00 Політика
Робота Луценка зводиться до імітації бурхливої діяльності, – Гнап
Генеральна прокуратура України. Фото: radiosvoboda.org
Генеральна прокуратура України. Фото: radiosvoboda.org

Близько 8 тисяч кримінальних проваджень, які за корупцію порушили в Україні у 2016 році, закінчилися тим, що посадили лише п’ятеро осіб. Тим часом ГПУ затримує корупціонерів, але вони дивним чином виходять на волю.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:30 на телеканалі ZIK) висловив журналіст-розслідувач Дмитро Гнап.

«Вся робота Генерального прокурора України Юрія Луценка, як і загалом Президента Порошенка, зводиться до створення видимості бурхливої діяльності. Якщо зайти на сторінку Генпрокурора Юрія Луценка у Фейсбук, то можна зауважити, що він дуже любить її вести. На ній з’являються низької якості фотографії із закритими обличчями численних хабарників. Усе виглядає так, ніби дуже багато робиться у сфері викриття хабарників. Але результат практично нульовий», – сказав Дмитро Гнап.

Також він зазначив, що близько 8 тисяч кримінальних проваджень, які за корупцію порушили в Україні у 2016 році, закінчилися тим, що посадили лише одиниці.

«Ми не бачимо реальних ув’язнень. Наші колеги журналісти-розслідувачі з видання «Наші Гроші» проаналізували, хто ж зрештою сів за корупцію у 2016 році. Виявилось, що в Україні близько 8 тисяч кримінальних проваджень порушених за корупцію закінчилися тим, що посадили лише п’ятеро осіб. Із їх числа з найвищими посадами є начальник колонії, голова сільради, податківець, пожежний інспектор, дільничний міліціонер», – прокоментував Гнап.

Попри те, що ГПУ затримує корупціонерів, вони дивним чином виходять на волю.

«Нещодавно у ГПУ гордилися тим, що були затримані і сиділи в СІЗО колишній заступник глави правління НАК «Нафтогаз» Кацуба-молодший і колишній заступник екс-міністра доходів та зборів Клименка Андрій Головач. І нещодавно ГПУ обох випустила, тому що вони пішли на якусь угоду зі слідством. Журналісти про ці умови практично нічого не знають, але вони навіть реальні терміни не отримали», – зазначив журналіст-розслідувач Дмитро Гнап.

Єдиний, хто залишився сидіти в СІЗО, це екс-регіонал Єфремов, який посварився з усіма своїми політичними союзниками, який нікому не потрібен. А реальні корупціонери – на волі і перебувають в Україні.

«На волі Ахметов – «завгосп» Януковича, колишній голова його адміністрації Льовочкін, плеяда діячів «Опозиційного блоку» – Бойко, Вілкул та інші. Усі на волі, насолоджуються життям, ведуть спільний бізнес з оточенням Президента Порошенка. Ось це і є результат діяльності Генпрокурора Луценка. Ось його річниця. Купа «фоточок» у Фейсбуці і практично нуль ув’язнених, тих, хто отримав реальні терміни за розкрадання державного майна і коштів», – додав Гнап.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 22:38:11