live
Новини » Події 749

Україна не повинна поставляти в ОРДЛО ні воду, ні тепло, ні гроші, – російський журналіст

Смикнувши за «рубильник» і відключивши так зване «ЛНР» від поставок електроенергії, Україна чинить абсолютно правильно.

Про це пише російський опозиційний журналіст та громадський діяч Саша Сотник на сайті Інформатор.

Окупанти повинні жити в темряві. Вони повинні розуміти, що не отримають від України нічого: ні хліба, ні води, ні тепла, ні світла, ні грошей.

Щонайменше дивно ставитися до окупованого регіону як до частини України. Давно пора назвати речі своїми іменами і виробити до них відповідне ставлення. Розмови про те, що «відключивши «ЛНР» світло, ми підштовхуємо регіон до приєднання до Росії» – спекуляція. Нехай «приєднується».

Луганщина і так захоплена путіністами. Україна не втрачає в даному випадку нічого, крім ракового бандитського анклаву. Ось і нехай ця «краса» вливається в Путінляндію.

Я навмисно кажу – не в Росію, тому що за фактом Росії більше немає, а є саме Путінляндія – із забороненою брошурою під назвою «Конституція», з самозванцем в Кремлі, з бандитами на губернаторських, прокурорських і суддівських посадах, з будинком терпимості замість парламенту.

Весь цей відстійник заслуговує того, щоб його зневажав весь цивілізований світ, як і населення даного відстійника, яке протягом 17 років терпить знущання над законом, країною і здоровим глуздом. Терпіть? – от і отримуйте.

У цьому сенсі тягар витрат за електроенергію, що поставляється в Луганщину з боку РФ, і повинно лягати на підвідомче Путіну стадо «терпил». Нехай платять. Нехай більше платять. За кожен подих Плотницького. За кожен видих Захарченка.

За кожен крок путіністів по цій землі. «Любиш Путіна? – плати!» – під таким девізом треба обкласти непомірною даниною кожного «путінолюба». Щоб він розумів: «дорогий Володимир Володимирович» і його «фантастичні успіхи у зовнішній політиці» дорого коштують. І з кожним днем – все дорожче. До тих пір, поки в гаманцях і кишенях путінофілів не залишиться ні гроша.

Loading...
Loading...
Loading...