Новини » Львів 3 травня, 2017, 17:41
Садовий зволікає з угодами зі звалищами області: у Червонограді дали добро ще 26 квітня
Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: Микола Тис/ZIK
Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: Микола Тис/ZIK

Сьогодні на офіційному сайті ЛМР Андрій Садовий повідомляє, що наразі жоден полігон у Львівській області не уклав довгострокової угоди щодо вивезення та захоронення сміття зі Львова. Чи є так насправді? Адже, до прикладу, в Червонограді погодилися приймати львівські відходи на сесії міськради ще тиждень тому.

Про це у коментарі ІА ZIK повідомив мер Червонограда Андрій Залівський.

Він розповів, що рішення було прийнято ще 26 квітня. На сесії був присутній заступник мера Львова Сергій Бабак, який міг все це бачити і чути. Також йому було повідомлено про те, що полігон у Червонограді може приймати лише 10 тон щодня і тільки з 8 травня.

«Ми можемо розпочати приймати сміття зі Львова лише з 8-9 травня, оскільки на даний момент відбувається перешарування сміття інертною породою», – прокоментував Андрій Залівський.

Натомість Андрій Садовий, виглядає, не поспішає домовлятися з провінцією. Маючи майже тиждень він не спромігся укласти угоду з містом, яке «простягнуло руку допомоги». Очевидно, легше нарікати, аніж визнавати допомогу обласної влади.

«Станом на сьогоднішній день ще в нас нема жодної довготривалої угоди з полігонами, які є в тих містах, які підписали Меморандум. Ситуація складна, враховуючи останні вихідні дні, понад 30% майданчиків є переповнені», – бідкається мер Львова на сайті ЛМР.

І знову затягує стару пісню про політичні переслідування:

«В мене нема великого оптимізму, бо робота складна, знов бачу втручання деяких політичних сил, які створюють проблеми, збурюють людей».

І про малу надію на допомогу центральної та обласної влади:

«Жоден полігон з нашим комунальним підприємством довгострокової угоди ще не підписав, на жаль, хоча це було під патронатом обласної адміністрації, обласної ради, приїжджав віце-прем’єр-міністр. Можливо, вихідні дні…».

А далі ще цікавіше. Навіть після того, як у своїй концепції виходу зі сміттєвої кризи фірма ЕДЖІС, якій Андрій Іванович приписує функції рятівника міста, повідомила, що для будівництва заводу потрібно мінімум 4-5 років, він і надалі торочить про якісь міфічні 2 роки. Ще й апелює до здорового глузду:

«Тільки здоровий глузд, бо завод за один день ми не збудуємо, треба як мінімум два роки. Цей Меморандум якраз розрахований на 2 роки, щоб вирішили проблему Львова і навколишніх містечок, які колись мали за основу полігон у Грибовичах».

Але, як відомо, здоровий глузд не має нічого спільного з політичним популізмом.

Аналітична група ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 17:46 :38