середа, 3 травня, 2017, 14:41 Суспільство
На Львівщині перевіряли 27 випадків причетності підлітків до суїцидальних ігор

У прокуратурі Львівщини провели спільну нараду, на якій обговорили стан запобігання, протидії та розслідування в області кримінальних правопорушень, пов’язаних із участю неповнолітніх у соціальних мережах у так званих «групах смерті».

Про це 3 травня інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

У нараді взяли участь представники Головного управління Національної поліції у Львівській області, відділу протидії кіберзлочинності у Львівській області, Служби у справах дітей, Департаменту освіти і науки Львівської ОДА та Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Як зазначається, на даний час в області не зафіксовано випадків самогубств дітей через смертельні ігри.

У той же час, з початку року у поліцію надійшло 27 повідомлень про участь дітей у соціальних мережах в групах суїцидального характеру та виявлення на їх тілі порізів, у тому числі у вигляді малюнків китів.

Прокурори наголосили органам і службам у справах дітей на необхідності з’ясування у кожному випадку причин залишення дітьми своїх домівок, детальних обставин отримання ними травм під час ДТП, з метою встановлення можливої причетності неповнолітніх до таких ігор як «Зникни на 24 години», «Перебіжи дорогу» для подальшого встановлення ініціаторів та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

Прокурори звертається до усіх батьків та осіб, які їх заміняють, з вимогою належного виконання своїх обов’язків щодо виховання дітей, підвищення уваги за їх психологічним станом та девіантною поведінкою, запобігти постійному перебуванню дітей в соціальних мережах, перевірити на тілі дитини наявність будь-яких порізів та малюнків, у тому числі у вигляді китів, а також забезпечити їх змістовним дозвіллям.

Інформацію про відомі факти участі дітей у соціальних мережах у так званих «групах смерті» можна невідкладно повідомляти на телефони: поліції за номером «102», відділу протидії кіберзлочинності у Львівській області – (0322) 58-64-29, служби у справах дітей Львівської ОДА – (0322) 35-44-56, а також на цілодобовий телефон «гарячої лінії» прокуратури області – (0322) 35-83-80.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 21:54:20