Новини » Політика 28 квітня, 2017, 20:26
До Луценка у ГПУ не було політичної волі, аби конфіскувати гроші Януковича, – А. Геращенко

Протягом тривалого часу у Верховній Раді та в Генпрокуратурі не було політичної волі, аби провести розслідування та прийняти необхідний закон щодо остаточного арешту коштів Януковича. Натомість, вже сьогодні Україна зробила маленький крок до становлення справедливості.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі« (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Антон Геращенко.

«Після перемоги Революції Гідності, Олександр Турчинов розпочав своє перше засідання із питання, де ж насправді знаходяться награбовані Януковичем гроші. Зокрема, фінансові експерти сказали, що в банках є певні рахунки, де знаходиться приблизно 40 мільярдів гривень найближчого оточення Януковича. Тому, ще тоді Турчинов дав вказівку провести розслідування та арештувати ці кошти», – каже Геращенко.

Зокрема, нардеп переконує, що дуже довгий час у Верховній Раді та у людей, які займали керівні посади в Генпрокуратурі до Луценка, не було політичної волі, аби прийняти необхідний закон, який би остаточно арештував усі рахунки Януковича.

«Проте, нещодавно у Генпрокуратурі таки відкрили кримінальне провадження, у результаті якого обвинуватили деякого громадянина України, який був «гаманцем» сім’ї Януковича. Зокрема, згідно з рішенням суду, всі ці гроші були конфісковані та зараховані до бюджету України», – запевнив Анатолій Геращенко.

Нардеп додає, що сьогодні вкрай важливо, аби гроші, які Янукович вкрав в простих українців не «проїлися», а були використані на нагальні потреби країни.

Нагадаємо, сьогодні суд останньої інстанції дозволив конфіскацію заарештованих 1,5 млрд. доларів, які належали оточенню екс-президента Віктора Януковича. Більше того, кошти Януковича та його оточення були зараховані на рахунки Державного казначейства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 03:19 :11