Новини » Економіка 273

Чистий дохід «АрселорМіттал Кривий Ріг» у минулому році склав майже 53 млрд грн

За підсумками роботи за 2016 рік ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримало чистий доход від реалізації продукції 52,96 млрд грн, чистий прибуток становив 2,7 млрд грн.

Про це повідомили в прес-службі підприємства, посилаючись на підсумки щорічних загальних зборів акціонерів.

Повідомляється, що за підсумками роботи ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у 2016 році чистий доход від реалізації продукції становив 52,96 млрд грн, чистий прибуток становив 2,7 млрд грн.

«За результатами затвердження порядку розподілу прибутку прийнято рішення спрямувати прибуток, отриманий за результатами фінансово-господарської діяльності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у 2016 р., в розвиток виробництва», – йдеться в повідомленні.

Зазначається також, що на зборах акціонерів затверджено нову редакцію статуту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», положення про загальні збори акціонерів і положення про Наглядову раду. Переобрано членів Наглядової ради і Ревізійної комісії на новий строк.

Згідно інформації розміщеної на сайті компанії, АрселорМіттал є світовим лідером з виробництва сталі та займає провідні позиції на основних металургійних ринках світу, включаючи такі галузі як автомобілебудування, будівництво, виробництво побутової техніки і упаковки. Штат компанії налічує понад 232тис. співробітників, вона має представництва в 60 країнах світу.

Loading...
Loading...
Loading...