Новини » Події

«Війни силовиків»: СБУ заявляє про затримання посадовця Нацгвардії, в НГУ – спростовують

Служба безпеки України заявляє про затримання у Києві начальника квартирно-експлуатаційної служби однієї з військових частин Національної гвардії, який брав з підприємців гроші за надання бійців для охорони комерційних об’єктів.

Про це повідомила прес-служба СБУ.

«Оперативники спецслужби затримали ділка у погонах під час одержання неправомірної вигоди – квартальної «виручки» у сумі 15 тисяч доларів США», – зазначається у повідомленні.

Згідно з інформацією, вже відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, й тривають невідкладні слідчі дії.

Водночас прес-служба Нацгвардії заявляє, що всі заступники командирів військових частин Національної гвардії Київського гарнізону виконують свої обов’язки у штатному режимі, й інформація щодо їх затримання не відповідає дійсності.

«Натомість, за нашими даними, Службою безпеки України затримано начальника служби однієї з військових частин, який, за своїми посадовими обов’язками, відповідає за експлуатацію приміщень. Ніяких офіційних документів про факт затримання до Національної гвардії України не надходило», – сказано у заяві.

 

Loading...