четвер, 27 квітня, 2017, 13:43 Економіка
Сюрприз від ПриватБанку: підприємці отримають компенсацію від ЛОДА®

Підприємці Львівщини мають можливість отримати компенсацію 14% від Львівської облдержадміністрації в рамках мікрокредитування від ПриватБанку.

Відтепер підприємці Львівщини та учасники АТО, які започатковують або розширяють власний бізнес, мають можливість отримати компенсацію 14% в рамках мікрокредитування суб’єктів господарювання за трьома видами економічної діяльності (деревообробка, меблеве виробництво, харчопереробка). ПриватБанк, який вже рік кредитує малий та середній бізнес Львівщини за програмою «КУБ» («Країна успішного бізнесу»), включений до Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області згідно підписаної Генеральної угоди про співробітництво між департаментом економічної політики ЛОДА та 11 банківськими установами. Частину відсотків за кредитами підприємцям та учасникам АТО відшкодують за рахунок коштів обласного бюджету у межах облікової ставки НБУ

«Консолідація зусиль влади та фінансових інституцій – це потужний крок для активізації та масштабування підприємницької ініціативи Львівської області. Це – наш обов’язок, особливо, якщо мова йде про учасників АТО, яким потрібна соціальна адаптація та підтримка. Спільні дії Львівської облдержадміністрації з ПриватБанком та іншими фінансовими інституціями області є гарним прикладом для усієї України. Подібна співпраця є типовою для провідних європейських країн, в яких банки при впровадженні своїх кредитних програм кооперуються з муніципалітетами, таким чином за рахунок коштів своїх бюджетів надаючи додаткове здешевлення процентних ставок за кредитами», – говорить Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Львівщині.

Програма «КУБ» приділяє велику увагу для того, щоб сьогодні львівські підприємці мали не тільки фінансову підтримку, але й достатньо інноваційних інструментів для розвитку власного бізнесу. У рамках програми на постійній основі проводяться навчальні форуми і семінари у найбільших регіонах України. Програма підтримки малого бізнесу разом із необхідними реформами, проведеними в співпраці з Національним банком України та МВФ, допоможе дати поштовх розвитку української економіки та вирішенню проблеми зростаючого безробіття.

За рік роботи програми «Країна успішного бізнесу» («КУБ«) ПриватБанк видав українським підприємцям понад 9000 позик на розвиток власної справи. Як повідомили в банку, позичальники програми «КУБ» уже створили понад 151 000 нових робочих місць. До кінця 2017 року банк планує направити на підтримку малого бізнесу понад 5 млрд грн. Більше інформації про програму КУБ – на сайті, у соціальній мережі та на каналі YouTube. Заявка для отримання фінансування – за посиланням kub.pb.ua.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 03:29:00