четвер, 27 квітня, 2017, 12:52 Київ
Інвестори столичного ЖК другий рік не можуть вселитися у квартири, – «Житлоблуд»

Інвестори київського ЖК «Озерне» другий рік поспіль не можуть вселитися у власні квартири. Адже практично зведену секцію не здають в експлуатацію. Представники забудовника «Київміськбуду» переконують: зробили усе можливе, аби пришвидшити процес. Та є проблема з власниками землі, на якій збудували комплекс. Мовляв ті ніяк не можуть підписати відповідні документи.

Про це йдеться у сюжеті проекту будівельних журналістських розслідувань «Житлоблуд» (щосереди о 21:30 на телеканалі ZIK).

На перший погляд столичний ЖК «Озерне» – затишна місцина поблизу озера та соснового лісу. Таким сусідством можуть похизуватися далеко не всі комплекси. Та й забудовник комплексу – «Київміськбуд» – вважається одним із найбільш надійних.

Проте з’ясувалося, що інвестори уже збудованої секції не можуть вселитися у власні квартири – будинок ніяк не здадуть в експлуатацію. І така затримка триває вже другий рік.

«Нам лише присилають відписки, що здача затримується «у зв‘язку із скрутною ситуацією в країні». До чого тут це? Уже всі квартири продані, гроші їм заплатили, тож не зрозуміло, чому нашу секцію ніяк не можуть здати», – обурюються вкладники «Озерного».

Та на черговій зустрічі інвесторів і «Київміськбуду» віце-президент підприємства Едуард Шевчук вкотре пообіцяв, що другу чергу будівництва введуть в експлуатацію протягом десяти днів.

«Залишилось тільки підвести газ. Ми планували, що зробимо це уже цього тижня. Я обіцяю, що так і буде, адже об‘єкт практично готовий до здачі», – запевняв Едуард Шевчук.

Та інвестори обіцянкам уже не вірять. І недарма, адже після десятиденного терміну здачі в експлуатацію так і не відбулося.

«Далі тільки обіцяють. Вже кажуть, що зроблять цього тижня. Але навіть не знаємо, чи можна такому знову вірити», – розповіли обурені інвестори «Озерного».

Сам Едуард Шевчук запевняє: зі свого боку «Київміськбуд» зробив все можливе, аби люди нарешті змогли заселитися у свої квартири. Вся проблема у власниках землі, на якій зводять ЖК. А це Інститут рибного господарства. Мовляв, це саме там ніяк не могли підписати необхідні документи. Однак, разом із тим, вкотре запевнив: питання вирішиться уже до наступного тижня.

«Максимум – до наступного вівторка будинок введуть в експлуатацію. Якраз має відбутись засідання ДАБІ, всі документи уже підписані та передані туди», – розповів Шевчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 20:07:50