Новини » Львів 27 квітня, 2017, 16:54
Комісія не підтримала кандидатуру «Шляхетної львівської родини» від громади, – депутат

Під час голосування на сайті Львівської міської ради люди обрали одну сім’ю, що мала би отримати звання «Шляхетної львівської родини». Однак комісія обрала зовсім іншу, проігнорувавши думку громади.

Про це сьогодні, 27 квітня, під час сесії Львівської міської ради повідомив депутат від УГП Ігор Дякович.

«За підсумками голосування, яке тривало на офіційному сайті Львівської міської ради, громадяни міста Львова проголосували за одне прізвище. Комісія дає зовсім інше прізвище. Я все можу зрозуміти, але коли виграла одна людина із відривом у понад 1200 голосів, не чути цих людей – це дуже неправильно», – заявив депутат.

Він зазначив, що не знає, чим керувалася комісія під час свого вибору: «Вона мала зважати на цей етап голосування. Якщо ми будемо нехтувати думкою громади, то можемо сказати, що ці голосування фіктивні: «Ви натискаєте кнопочки, а ми все одно все вирішуємо за вас». Громада взяла участь у виборі, а ми чомусь до них не дослуховуємося».

Пізніше Ігор Дякович уточнив кореспонденту ІА ZIK, що йдеться про голосування за "Шляхетну львівську родину".

В.о. начальника управління культури Михайло Мороз пояснив, що переможець голосування одержав два голоси на засіданні комісії. Йому рекомендували не присвоювати звання, а відзначити іншою нагородою під час урочистої сесії наступного тижня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 08:50 :11