четвер, 27 квітня, 2017, 11:45 Львів
Ізраїльські журналісти оцінили туристичні можливості Львівщини

Упродовж кількох останніх днів журналісти із Ізраїлю у межах промо-туру Львівською областю вивчали туристичний та курортний потенціал регіону.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Результати поїздки іноземці підсумували на зустрічі із головою ЛОДА Олегом Синюткою.

«Я б дуже хотів, аби ви переконалися, що українці дуже бережно ставляться до традицій інших народів та бережуть їх історичну спадщину. Відтак будемо раді бачити на Львівщині кожного, хто захоче ознайомитися із історичною спадщиною нашої держави чи традиціями своїх предків або просто відпочити на території нашої області. Сподіваюсь, Львівщина подарує вам багато вражень», – зазначив пан Синютка.

У свою чергу, ізраїльські журналісти подякували за добрий прийом та підкреслили – завжди готові до співпраці із українськими медійниками.

До того ж, в рамках цієї зустрічі, учасники підписали Меморандум про співпрацю між ізраїльськими журналістами і Спілкою журналістів України у Львівській області.

Зазначимо, упродовж 21-26 квітня ізраїльські журналісти мали змогу подорожувати популярними туристичними та курортними напрямками Львівщини: м. Львів – м. Дрогобич – м. Трускавець – смт. Східниця – урочище Шепільське, Стрийський район – м. Львів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 03:28:51