четвер, 27 квітня, 2017, 13:15 Львів
Чиновниця Садового заявляє, що місто не має приміщення для військкомату
Львівський обласний військкомат
Львівський обласний військкомат

Львівський обласний військкомат звертався до Львівської міськради з проханням виділити приміщення з ремонтом, однак місто не має що запропонувати.

Про це сьогодні, 27 квітня, під час сесії Львівської міської ради заявила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун, передає кореспондент IA ZIK.

Під час розгляду проекту ухвали «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні» депутати поцікавились в Інни Свистун, яка ситуація із приміщенням на вул. Каліча Гора, 5, де був військкомат, чи хтось виявив бажання взяти його в оренду.

Чиновниця відповіла, що поки ніхто не звертався. Натомість міські обранці запитали, чи не звертався комісаріат щодо цього приміщення.

«Військкомат не звертався, бо у них немає коштів на ремонт. Їм потрібне приміщення з ремонтом, а такого у нас немає», – заявила Свистун.

Після тиску депутатів чиновниця визнала, що звернення від військкомату у ЛМР таки надходили: «Взагалі вони звертались, але у нас немає приміщення, яке б їм підходило».

На це депутат Тарас Чолій заявив, що міська рада винна у тому, що будівля на вул. Каліча Гора у занедбаному стані: «Це руїна, до якої довели ви».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 21:37 :27