четвер, 27 квітня, 2017, 8:26 Політика
Без впровадження реформ Україна б не отримала безвізового режиму з Європою, – Кокс
Пет Кокс. Фото: Маркевич Олег/УНІАН
Пет Кокс. Фото: Маркевич Олег/УНІАН

Колишній голова Європарламенту Пет Кокс вважає, що Україна не отримала б безвізовий режим, якби не робила реформ і змін у дуже багатьох сферах.

Про це він заявив в інтерв’ю «Главкому».

Кокс зазначив, що ЄС залишатиметься постійним партнером України в процесі проведення модернізації.

«Я дуже критично ставлюся до російської пропаганди. На основі того, що Росія продовжує агресію проти України, надає озброєння, здійснює кібератаки, краще не слухати її, якщо ви хочете зрозуміти, що про Україну думає Євросоюз. ЄС залишатиметься постійним партнером України в процесі проведення модернізації. Я передав листа голові Верховної Ради Андрію Парубію від нового керівника Європарламенту (Антоніо Таяні, – ред.). Це, по суті, є продовженням процесу активної взаємодії Європарламенту з Україною, який розпочав ще попередній спікер Мартін Шульц», – заявив колишній голова Європарламенту.

За його словами, Європа демонструє, що є надійним партнером і це партнерство з Україною – довгострокове і стратегічне.

«Перед Євросоюзом стоїть низка важливих викликів, включно з тим, що Сполучене Королівство виходитиме з його складу. І ми не знаємо, які наслідки для ЄС будуть від президентських виборів у Франції. Але це тільки посилить рішучість лідерів ЄС навести в ньому лад. Якщо ж говорити про конкретні речі, то хотів би наголосити на нещодавньому голосуванні в Європарламенті за безвізовий режим. Воно б не відбулося, якби Україна не робила реформ і змін у дуже багатьох сферах», – підкреслив Кокс.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 08:26:15