live
Новини » Регіони 140

В Кошіце відбулась міжнародна конференція щодо співробітництва між Україною та Словаччиною

Закарпатські інваліди прийняли участь в конференції щодо транскордонного співробітництва між Україною та Словаччиною, яка відбулась в Кошіце.

Про це повідомляє кореспондент IA ZIK.

Активну участь в ній прийняли представники Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець та Юрій Сидун. Відрадно, що українські учасники на цьому семінарі змогли похвалитись успіхами зі створення спортивно-реабілітаційного центру для інвалідів та учасників АТО в місті Ужгороді. Як відомо нещодавно Ужгородська міська рада спільно з Закарпатською обласною радою та Кабінетом Міністрів України виділили на будівництво вищезгаданого центру 3,5 млн грн.

Словацькі представники на конференції пообіцяли розглянути можливість допомоги грантовими коштами у реалізації проекту створення спортивно-реабілітаційного центру для інвалідів та учасників АТО в місті Ужгороді.

Ініціював участь закарпатських інвалідів у цьому чудовому заході голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець. 

Loading...
Loading...
Loading...