Новини » Суспільство 26 квітня, 2017, 11:51
«Лікарські таємниці» на ZIKу змінюють концепцію
<nbsp;>

Програма медичних розслідувань «Лікарські таємниці» на телеканалі ZIK змінює концепцію і береться за глобальні проблеми у медицині.

Через рік в ефірі команда проекту переконалася – лікар на місці не може вирішити проблему. Саме тому творці «Лікарських таємниць» вирішили шукати відповіді на глобальні питання у медичній галузі країни серед владних верхівок. Автори прагнуть з’ясувати, де помилка у системі і хто винен у тому, що медицина у нашій країні недолуга.

«Понад півсотні людей за рік ефіру переповіли журналістам проекту наболілі страшні історії, пов’язані із неякісним лікуванням. На жаль, це часто смертельні випадки, які трапилися із найріднішими їм людьми. «Лікарські таємниці» залишаються майданчиком, де можна висловитися і домогтися справедливості. Втім переконалися, що головні лікарі на місцях не поспішають прощатися із некваліфікованими медиками навіть за беззаперечних доказів. Тож ми вирішили піти далі і братися за тих, хто може вплинути на ситуацію загалом: на створення законів для захисту пацієнтів, на проведення адекватної медичної реформи, на забезпечення ліками тих, хто найбільше цього потребує. Другий рік у ефірі «Лікарські таємниці» починають з амбітною метою посприяти змінам у системі», – повідомила керівник департаменту соціальних проектів телеканалу ZIK Ольга Мовчан.

В основі програми – історія людини, на прикладі якої розкривається проблема у медичній сфері, часто пов’язана із корупційними схемами. Таким чином від простої людини, яка звертається із проблемою, журналісти відслідковуватимуть ниточки зв’язків і розслідуватимуть, хто ж винен у тому, що трапилося. З героєм у студії працюватиме ведучий Іван Довгалюк.

«Мені боляче слухати людей, які втратили надію відстояти правду щодо трагічних подій, які трапилися, на їхню думку, з вини медиків. Вони приходять до нас у «Лікарські таємниці», щоб вилити душу і я намагаюся вислухати та підтримати. Ці історії обурюють і спонукають, тож наші журналісти з редактором проводять розслідування і намагаються довести справи до кінця», – додав ведучий проекту Іван Довгалюк.

Після переформату програми глядачі, окрім ведучого, побачать у кадрі також команду проекту – журналістів і шеф-редактора.

Оновлені «Лікарські таємниці» виходитимуть в ефірі телеканалу ZIK щочетверга о 20:30 уже з травня.

Нагадаємо, проекту «Лікарські таємниці» на ZIKу вже рік. Програма висвітлює основні проблеми української медицини на прикладі локальних медичних закладів. Розслідування журналістів неодноразово визнавали найкращими в тематичних професійних конкурсах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 02:45 :47