Новини » Львів 25 квітня, 2017, 19:17
Нардеп назвав олігархів, які заробляли на постачанні електроенергії до «ЛНР»

Україні не сплачують за електроенергію з боку «ЛНР» саме олігархи. Це Григоришин, а також Дунаєв, який володіє газом і електропостачанням у Луганській області.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявив Сергій Шахов, нардеп групи «Воля народу».

На думку обранця, Україні наразі треба повернути ЛЕО («Луганське енергетичне об’єднання». «Воно юридично на тій території, а знаходиться де-факто в Україні. Якщо йде блокада з усіх боків, то чому юридично це підприємство має бути там? Тому що воно в руках олігархів!», – відповів на своє ж запитання пан Шахов.

На думку народного обранця, якщо Україна хоче зробити прихильними до себе мешканців окупованої Луганщини, треба з ними спілкуватися.

«Проблематику електропостачання треба вирішувати на рівні Мінських домовленостей, і на рівні олігархів. Треба внести новий пункт у Мінські домовленості – якщо відмовляємось від блокади, то хай платять Україні. Я переконаний, що новий пункт можна внести, просто треба апелювати до міжнародної спільноти, аби нам допомогли у цій ситуації», – закликав Шахов.

Окрім того, нардеп закликав до припинення контрабанди. «Про блокаду вугільну: 70 000 шахтарів зараз без зарплати. Якщо вугілля українське, то чому не йде в Україну? Контрабанду сигарет, алкоголю з окупованої території треба зупинити», – закликав нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 03:10 :48