Новини » Суспільство 25 квітня, 2017, 20:05
Купрій розповів про наради з Коломойським і конфлікт із Корбаном

Я не думаю, що конфлікт Коломойського і Корбана дуже глибокий, що через це в «Укропі» відбувся поділ. До речі, і в мене був конфлікт з Геннадієм Корбаном після виборів у Чернігові, після гречки і після всього іншого.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) заявив Віталій Купрій, позафракційний нардеп, член політради партії «Укроп».

Також обранець додав, що конфліктував із Корбаном через методи, застосовані під час передвиборчої кампанії у Чернігові. «Гречка – рішення, яке було прийняте і не погоджене з членами політради. Гречку порадили якісь політичні консультанти, хтось порадив», – зауважив Купрій.

Нардеп розповів, що спілкується з Ігорем Коломойським, оскільки той є його керівником. «Він очолює комісію з партійного контролю «Укропу», а я є заступником у ній», – пояснив Купрій.

Нардеп додав, що зазвичай зв’язується з Коломойським через інтернет. «Це внутрішньопартійна кухня, але у деяких випадках це скайп-включення», – зізнався Купрій.

При цьому «укропівець» зауважив, що ніколи не обговорював українських бізнес-конфліктів із Коломойським. «Ігор Валерійович, треба йому віддати належне, ніколи не вказує, за що голосувати. Мені точно. Є позиція, ми йдемо вперед», – відзначив Купрій.

Нардеп наголосив, що в партії «Укроп» є декілька лідерів. «У нас є харизматичний лідер Ігор Палиця, є Тарас Батенко. А навіщо лідерів багато мати? У нас є люди, який кожен займається своєю сферою», – вважає обранець.

Купрій розповів, що Геннадій Корбан і Борис Філатов надалі перебувають в «Укропі». «Корбан – по ньому ситуація важка, він був змушений емігрувати. Зараз він очолює обласний осередок «Укропу» Дніпропетровщини», – пояснив позафракційний нардеп.

Дивіться повний випуск програми «HARD з  Влащенко»: Віталій Купрій

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 00:16 :34