понеділок, 24 квітня, 2017, 23:33 Економіка
Павло Розенко: Реальна кількість безробітних в Україні становить 1,9 млн осіб

Реальна кількість безробітних в Україні становить 1,9 мільйона українців. При цьому, у службах зайнятості зареєстровано лише 400 тисяч громадян України.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Сьогодні, лише 400 тисяч українців зареєстровані у службах зайнятості. Зокрема, туди приходять люди, які мають право на допомогу по безробіттю. Проте, на сьогоднішній день, реальна кількість безробітних становить близько 1,9 мільйона українців»,– каже Павло Розенко.

Віце-прем’єр-міністр додає, що в Україні нині є 18 мільйонів працюючих людей. Проте, як запевняє Розенко, не усі з них платять ЄСВ, що у свою чергу завдає чималих збитків державі.

«Щодо працездатного населення, то в Україні такими вважають людей від 15 до 75 років. Проте, очевидно, що у 75 років ніхто вже не працюватиме. Більше того, в Україні до такого віку люди просто не доживають. Однак, реально працюючих людей на ринку праці, приблизно 18 мільйонів. При тому, страхові внески сплачують лише 11 мільйонів людей. От і маємо формулу дефіциту українського бюджету»,– зазначив Розенко.

Дивіться повний випуск програми «HARD з Влащенко»: Павло Розенко
 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 13:10 :15