субота, 22 квітня, 2017, 21:47 Економіка
Ні один інвестор не прийде в країну, де за ніч можуть змінити власника, – нардеп

В будь-якій країні, яка хоче бути демократичною і правовою – право власності має стати пріоритетним, коли так станеться, тоді можна говорити про розвиток і підприємництво.

Про це заявив народний депутат України Ігор Мосійчук в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK.

«Я добре знаю ситуацію щодо комісії при Мінюсті і разом з Віктором Галасюком як головою Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, мій колега по фракції, підготував уже законопроект, щоб позбавити права цю комісію переписувати право власності за одну ніч», – розповів народний депутат України Ігор Мосійчук.

Також він зазначив, що комісія при Мінюсті зараз може скасувати навіть рішення суду.

«Це комісія, до якої звертаються громадяни чи юридичні особи, які кажуть, що наше право власності порушене. Але я вважаю, що така комісія могла б зупинити рух в реєстрі зміни права власності до рішення суду, але зараз відбувається те, що ця комісія може скасувати рішення суду, змінити власника навіть за один день», – додав Мосійчук.

В будь-якій країні, яка хоче бути демократичною і правовою – право власності має стати «священною коровою», коли так станеться, тоді можна говорити про розвиток і підприємництво.

«Я маю безліч прикладів рейдерських захоплень за допомогою цієї комісії. Тому нами ініційований цей закон, ми хочемо зупинити, ми хочемо продемонструвати світу нашу позицію. Тому що ні один інвестор не прийде в країну, де за ніч можуть змінити власника», – сказав народний депутат України Ігор Мосійчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 22:24 :23