п'ятниця, 21 квітня, 2017, 14:40 Політика
Жодна зі сторін не виконує умови Мінських домовленостей, – політолог

Українська сторона не виконує умови Мінських домовленостей так само, як і Росія та сепаратисти.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:30 на телеканалі ZIK) висловив директор інституту стратегічних досліджень «Нова Україна» Андрій Єрмолаєв.

«Потрібно розуміти, що Мінська угода – це документ, який має рамкове значення. У ході роботи Тристоронньої контактної групи під протоколами є п’ять підписів. Кожен з цих підписів – це окрема сторона, жодна з яких не виконує домовленостей», – заявив експерт.

За його словами, українські політики лише «копирсаються» в словах при розгляданні рішень Міжнародного суду ООН, наче не розуміють, що домовленості потрібно виконувати.

«Жодна з позицій, що пов’язані з підготовкою законодавства по амністії, по виборчому процесу, по особливому статусу не реалізовані», – вважає Андрій Єрмолаєв.

Мінські домовленості передбачають собою «розшивку» рішень на законодавчому та виконавчому рівнях.

«Якщо не брати до уваги рішення 2014 року про особливості самоврядування в окремих районах і територіях, то більше ніяких схожих рішень у нас немає. Тому рішення Гаазького суду апелює до всіх сторін угоди», – пояснив політолог.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 21:07:57