п'ятниця, 21 квітня, 2017, 20:43 Політика
Засідання по справі Мартиненка затримали, бо намагалися домовитися із суддею, – Семенченко

Сторона захисту екс-нардепа Миколи Мартиненка вже робила заяву, що нібито суддя буде упередженим та відстоюватиме позицію НАБУ під час обрання запобіжного захисту. Натомість зараз, коли судове засідання затримали більш як на три години, із суддею, вірогідно, намагалися домовитися.

Таку думку висловив народний депутат України Семен Семенченко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

Екс-нардеп Микола Мартиненко фігурує у справі щодо завдання збитків державному підприємству «Східний гірничо-збагачувальний комбінат». За інформацією НАБУ, сума збитків сягає 17 мільйонів доларів.

Якщо провину Мартиненка доведуть, то він отримає досить довгий термін ув’язнення – від 8 до 12 років позбавлення волі.

«Мартиненко в одній із своїх промов зробив заяву, що звинувачення НАБУ в його бік – це замовлення Президента Порошенка. Я рідко коли стаю на захист Президента, але у конкретній справі я не бачу жодного замовлення. НАБУ явно працює самостійно, як і має бути. Тому поступово приходить розуміння, що в Україні, нарешті, з’явилися незалежні слідчі та детективи», – коментує нардеп Семенченко.

Натомість судове засідання по обранню запобіжного заходу для екс-нардепа Миколи Мартиненка не розпочалося вчасно і затрималося більш як на три години. Як повідомлялося, нібито в судовій залі тривав розгляд попередньої справи, не пов’язаної з Мартиненком.

«Із незалежним судом є велика проблема, адже всі попередні суди проходили по одній і тій же схемі: із суддями домовлялися, справи гальмувалися на невизначений термін, а підозрюваних відпускали піж заставу, яка була значно меншою, ніж просило НАБУ. Тому я вважаю, що однозначно із суддею по справі Мартиненка намагалися домовитися. До того ж, сторона захисту Мартиненка вже намагалася тиснути на суддю і робила заяву, що нібито він буде упередженим та відстоюватиме позицію НАБУ», – зауважив Семен Семенченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 23:03:44