п'ятниця, 21 квітня, 2017, 16:45 Політика
За рахунок таких, як Мартиненко, наповнювався бюджет Грузії – Сакварелідзе
Микола Мартиненко. Фото: nfront.org.ua
Микола Мартиненко. Фото: nfront.org.ua

Справа проти Мартиненка – не політичне переслідування, адже це злодій, який намагається підібрати під себе енергопотоки України та Одеський припортовий завод. Використовуючи конфісковані у таких бандитів крадені гроші, Грузія й проводила свої реформи.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив колишній заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе.

«Ми вже неодноразово заявляли, що справу проти Миколи Мартиненка намагаються сфальсифікували, щоб показати суспільству, ніби новостворені антикорупційні органи працюють. Але не можуть знайти конкретних підстав для його затримання. Адже ще влітку минулого року Мартиненко заявив, що згоден здати свій закордонний паспорт. До того ж, він зробив безпрецедентний крок в українському політикумі: здав мандат, аби розслідування було об‘єктивним», – розповів народний депутат України («Народний фронт») Віталій Корчик.

Тож, на думку нардепа, це основний критерій того, що його соратник – впевнений у собі і ні в чому не винен.

«На мою думку, те, що відбувається зараз – піар і відволікання уваги від більш важливого. НАБУ має займатися прибічниками Януковича. Та проти них жодних справ немає, натомість чіпляються за того, хто має проукраїнську позицію, був на Майдані та зробив дуже багато для енергонезалежності нашої країни. Про це чомусь ніхто не говорить, а згадують лише про те, що він щось вкрав. Ви згадайте і добре», – заявив Корчик.

Та колишній заступник Генерального прокурора України Давид Сакварелідзе не погодився із тезою про політичне переслідування Мартиненка. Він навіть запропонував Корчику прогулятись центром та спальними районами Києва і запитати в українців, ким на їхню думку є Мартиненко.

«На Майдані стояло багато людей, але вони не претендують на енергетичні потоки України і Одеський припортовий завод. Таких як Мартиненко у мене сиділо дуже багато і я наповнював багатомільярдний бюджет за їхній рахунок. Ми будували дороги, нові міста та проводили реформи», – зауважив Сакварелідзе. 

Читайте також: Адвокат затриманого Мартиненка і Сакварелідзе посварилися у прямому ефірі ZIKу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 20:59:50