п'ятниця, 21 квітня, 2017, 7:20 Політика
Україні потрібно оголосити війну Росії, – Бєлковський

Для успішної боротьби у Міжнародному суді ООН Україні потрібно оголосити війну Росії.

Таку думку висловив російський політолог Станіслав Бєлковський, коментуючи рішення міжнародної інстанції, повідомляє Гордон.

«Перспективи у цієї справи немає ніякої. Повторюся, Україні спочатку потрібно оголосити війну, щоб суд узяв до уваги, що Росія – країна-агресор. Тобто в нинішніх умовах суд ніколи не визнає, що РФ є агресором. Я, звичайно, не закликаю Україну оголошувати війну Росії, але факт є факт. У нас як вихідців із СРСР є проблеми з правовою свідомістю. Нам здається, що суди діють за політичною логікою. І якщо Заходу не подобаються дії Росії, то суд ухвалить рішення на користь України. Зовсім ні. Міжнародному суду ООН наплювати на політичну аргументацію України та РФ. Він керується виключно фактами», – пояснив політолог.

Також політолог припустив, що російська влада не буде виконувати рішення суду.

«Путін буде тільки вдавати, що їх виконує. Наприклад, до гаазького суду відправлять папірець, що в Криму збільшили кількість українських шкіл і кримськотатарських класів. Однак цей папірець може бути абсолютним фейком. Лінія, якої дотримується Путін, передбачає відмову від виконання рішень, ухвалених за межами Росії», – додав Бєлковський.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 04:40 :20