п'ятниця, 21 квітня, 2017, 18:11 Львів
У Новому Роздолі на «ОДВ-Електрик» запустили цех з виробництва верстатів власної розробки

На Львівщині відкрили нові виробничі потужності заводу із виробництва кабельної продукції для автомобілів світових брендів «ОДВ-ЕЛЕКТРИК». У новому цеху будуть вироблятись верстати, розроблені місцевим конструкторським бюро, які будуть експортуватись по цілому світу.

Про це з місця події повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Сьогодні у Новому Роздолі відкрили нові виробничі потужності ТзОВ «ОДВ-ЕЛЕКТРИК», що займається виробництвом кабельної продукції для автомобілів Volkswagen, BMW, Porsche, Volvo, OPEL.

«Тут, на Львівщині створюють прийнятні умови для залучення інвестицій, а це, відповідно, нові робочі місця, дохід і благополуччя українських родин. Сьогоднішня подія – це ще одна цеглина для побудови конкурентоспроможної економіки нашої держави», – зазначив під час урочистого відкриття Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

Виробництво нарощує потужності у відремонтованих приміщеннях загальною площею 932 кв.м. Підприємство вдосконалює процеси шляхом впровадження новітніх технологій, а для їх здешевлення проектує та виготовляє технологічне обладнання для власних потреб.

Голова ОДА подякував німецьким власникам підприємства за те, що вони вірять в Україну у такий складний час, коли на сході держави точиться війна. Також за те, що вони розвивають не лише налагоджене виробництво деталей, але й складних високотехнологічних верстатів та машин.

«Важливо, що 1400 людей у Новому Роздолі мають місце праці, що тут працює конструкторське бюро і сьогодні ми здійснили запуск верстату, розробленого в Україні, який продається не тільки для компаній ОДВ-ЕЛЕКТРИК, але й для інших великих компаній. Саме такі кроки дадуть можливість повернути Україні місце у високотехнологічному виробництві устаткувань і машин», – наголосив Олег Синютка.

Також очільник області подякував тим людям, які працюють на підприємстві. Він висловив вдячність за те, що вони не полишають державу та свої домівки та не виїжджають на роботу за кордон. Також за те, що саме завдяки їхній праці та старанням німецькі інвестори повірили в Україну, а завдяки їхньому таланту та здібностям – розвивають виробництво та починають розробку та виготовлення складної апаратури.

Очільник Львівщини також зазначив, що збільшення об’ємів виробництва на цьому підприємстві збільшить доходи до бюджетів всіх рівнів, що також дасть можливість залучити додаткові кошти для ремонту дороги Миколаїв-Жидачів-Журавно-Стрий.

«Завдяки вашій роботі, завдяки цьому підприємству бюджет отримує податки, і завдяки цьому ми вже цього року розпочинаємо повномасштабний ремонт дороги від Миколаєва до Нового Роздолу і Жидачева», - повідомив губернатор.

Також Олег Синютка відзначив, що завдяки увазі до Львівщини з боку уряду України до тих коштів на ремонт доріг, які зароблені на місцях ще обов’язково додадуться фінанси з державного бюджету.

Довідка.

ТзОВ «ОДВ-ЕЛЕКТРИК» – виробник високоякісних кабельних джгутів, соленоїдів та мехатронних систем для автомобільної галузі. Підприємство створене за участю німецької компанії ODW – ELEKTRIK GmbH у 2003 році.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 21:01:53