Новини » Політика 21 квітня, 2017, 16:23
У Мін’юсті повідомили, коли оберуть п’ятого члена НАЗК

У конкурсній комісії зазначили, що зможуть обрати п’ятого члена НАЗК лише тоді, коли кандидати на посаду подадуть свої електронні декларації.

Про це на засіданні Антикорупційного комітету в п’ятницю заявила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова, передає «Укрінформ».

«Ми провели всі засідання конкурсної комісії і прийняли рішення про початок спецперевірки всіх, хто вийшов у фінал, але у зв’язку з тим, що вони кандидати на посаду і по закону повинні подавати електронну декларацію, ми продовжили термін тому, що вони не могли подати її в строк, бо реєстр не працював належним чином», – сказала Севостьянова.

Вона додала, що першого травня закінчується термін подачі е-декларацій. Тоді комісія знову зможе зібратися на засідання, провести співбесіди та продовжувати рухатися за графіком.

Додамо, зараз до складу НАЗК входять голова агентства Наталія Корчак, а також Руслан Радецький, Руслан Рябошапка та Олександр Скопич.

7 квітня НАЗК не змогло відправити у відставку голову агентства Наталію Корчак через рівну кількість голосів за і проти – два проти двох.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 21:14 :56