п'ятниця, 21 квітня, 2017, 10:00 Економіка
У мережі «D.S.» ліки можна замовити он-лайн®
<nbsp;>

У мережі «D.S.» найбільша інтернет-аптека у Західній Україні. Завдяки сервісу резервування ліків он-лайн можна замовити необхідні препарати, не виходячи з дому, а потім забрати їх у найближчій аптеці «D.S.» поза чергою у зручний для вас час.

Законодавство України дозволяє продавати ліки тільки в аптечних закладах. Утім, база даних в інтернеті надає клієнтам завжди актуальну інформацію щодо залишків ліків та цін на них. В інтернет-аптеці «D.S.» добре продуманий механізм пошуку медикаментів, дитячого харчування, засобів гігієни та інших корисних товарів тільки перевірених виробників, які мають хорошу репутацію на фармацевтичному ринку завдяки високій якості своєї продукції. Усі товари сертифіковані. Скориставшись послугою резервування он-лайн, можна придбати ліки в аптеці за ціною резервування, а сформоване замовлення забрати поза чергою.

Для клієнтів із сучасними гаджетами розробили ще зручніший спосіб резервування ліків – через мобільний додаток. Завантажити його можна тут. Він забезпечує швидкий пошук ліків у вашому місті, інформацію про наявність і ціни препаратів, а відтак – резервування потрібних медикаментів в аптеці. Для користування послугою необхідно зареєструватися, отримавши доступ до особистого кабінету, у якого безліч переваг:

  • детальна історія замовлень, які здійснив користувач у мережі аптек «D.S.»;
  • можливість долучитися до Програми лояльності без картки «D.S.»: маючи електронну картку клієнта, можна пред’являти в аптеці її номер із телефону для отримання знижки;
  • детальна історія покупок – перелік придбаних препаратів за карткою клієнта (номенклатура/кількість/сума/аптека);
  • баланс балів – історія нарахування/списання балів.

«Резервуючи ліки та інші медичні товари он-лайн, Ви зекономите не тільки свій час, а й гроші», – наголосили у «D.S.».

Також мережа має власний інтернет-магазин Dsk@ – сервіс, де можна придбати вітаміни, біологічно активні добавки, косметику, дитяче харчування й товари для догляду за дітьми. Замовити й отримати бажані товари можна в будь-якому місті України, де є відділення «Нової пошти». Оплата без комісій, а при замовленні більше ніж на 500 грн – безкоштовна доставка. Окрім того, на сайті є «кнопка зв’язку» для консультування з фармацевтами у разі виникнення запитань щодо товару.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 07:34:16