п'ятниця, 21 квітня, 2017, 15:20 Львів
У Львові зустрінуться представники турецького та українського бізнесу

Упродовж 27-28 квітня у Львові відбуватиметься турецько-український бізнес-форум, в якому візьме участь керівництво великих турецьких компаній, спільних турецько-українських підприємств, а також керівники найбільших компаній Львівщини з іноземним капіталом.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

За словами начальника управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Романа Матиса, потенційні інвестори з Туреччини ознайомляться з торговельно-економічним та інвестиційним потенціалом Західної України, зокрема Львівської області. Також планують налагодити співпрацю між представниками місцевих органів державної влади, турецькими та українськими компаніями.

Наразі на захід зареєструвалися вже 60 турецьких компаній.

Серед почесних гостей Бізнес-форуму попередньо запланована участь керівництва Міністерства економічного розвитку та торгівлі України та Надзвичайного і Повноважного Посла Турецької Республіки в Україні.

В управлінні інвестиційної політики звертають увагу підприємців Львівщині, що в разі пропозицій до співпраці з Туреччиною, інвестиційних проектів для реалізації потенційними інвесторами, можна звернутися за тел.: + 38 (032) 261 29 67; + 38 (032) 261 20 40.

Додамо, організаторами заходу є Львівська обласна державна адміністрація, Асоціація турецьких і українських бізнесменів (TUID) та Турецько-українська ділова рада (DEIК).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 17:25:59