п'ятниця, 21 квітня, 2017, 15:07 Політика
У Львові відзначили 15-річчя Військової служби правопорядку

У 2002 році в Україні заснували нове правоохоронне формування – Військову службу правопорядку (ВСП), що діє за принципами військової поліції. Цьогоріч структура святкує 15 років від початку служби: її люди працювали як в Україні, зокрема в зоні АТО, так і за кордоном – в Іраку.

Про це йшлося на брифінгу Західного територіального управління Військової служби правопорядку, що відбувся сьогодні, 21 квітня, в Будинку офіцерів, повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Представники міської та обласної влади разом із духовенством та представниками громади подякували керівництву та службовцям Західного територіального управління Військової служби правопорядку за віддану працю на благо України.

Багатьох нагородили цінними відзнаками: медалями, почесними грамотами, пам’ятними годинниками. І все – за якісне виконання конституційного обов’язку.

Особливо пишалися ті військові, які тільки створювали Західне територіальне управління ВСП. Один з них, Володимир Кисельов, зазначив – службі вдалося здобути авторитет та набрати темп.

«…Але ще важче, коли машина вже набрала оберти, цей темп витримувати. Ви це змогли! І добре підтримуєте все те, що ми створили», – підкреслив пан Кисельов.

Атмосферу свята доповнили виступи співаків. Серед найвідоміших учасників: учасники шоу «Голос країни» американка Брія Блессінг та в’єтнамець Чан Куок Кхань та інші.

Фінальне слово взяв начальник Західного ВСП Микола Бобик, який особисто нагородив більшість військовослужбовців, розповівши трошки неформальних історій зі службового життя.

Довідка.

Військова служба правопорядку (ВСП) – спеціальне правоохоронне формування у складі Збройних Сил України. Днем народження ВСП є 19 квітня 2002 року, коли було видано перший наказ для Служби правопорядку про початок формування її структурних підрозділів.

В основні обовязки представників ВСП входить виявлення причин та обставин злочинів, вчинених у військових частинах та обєктах; розшук осіб, які самовільно залишили військові частини; запобігання вчинення злочинів у ЗСУ; захист майна Збройних Сил України та ін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 21:04:04