п'ятниця, 21 квітня, 2017, 16:12 Львів
У Львові громадське формування «Патріоти» підтримуватиме порядок у трамваях, – виконком

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 21 квітня прийняв рішення про реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Патріоти».

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич повідомила, що ЛКП «Львівелектротранс» подало клопотання про підтримку цього рішення, оскільки «Патріоти» допомагатимуть контролерам перевіряти наявність квитків у пасажирів.

У коментарі журналістам чиновниця уточнила, що у чинному законодавстві України збереглася можливість створення та існування громадських формувань. Це люди, які у вільний від роботи час допомагають підтримувати спокій.

«Патріоти» співпрацюватимуть із «Львівелектротрансом» щодо дотримання порядку під час перевезення пасажирів в електротранспорті», – зазначила вона.

На питання, чи «Патріоти» ловитимуть «зайців», Гелена Пайонкевич відповіла: «Накладати штраф, згідно із рішенням виконкому, мають право уповноважені посадові особи «Львівелектротрансу». Вони («Патріоти», – ред.) просто їздитимуть із контролерами, щоб слідкувати за дотриманням громадського порядку».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 17:24:05