п'ятниця, 21 квітня, 2017, 12:33 Львів
У Дрогобичі роботу департаменту міського господарства визнали задовільною

На черговому засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, яке відбулося учора, 20 квітня, члени виконкому заслухали звіт про підсумки роботи департаменту міського господарства за осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

Як доповів начальник департаменту міського господарства Іван Лепкий, у господарській сфері міста за звітний період були труднощі, пов’язані з фінансовим забезпеченням та технічним виконанням завдань. Однак, заручившись підтримкою керівництва міста, ситуацію вдалося втримати під контролем.

Основні акценти під час звіту були розставлені на роботі комунальних служб у зимовий період та ремонті доріг у місті.

За словами Івана Лепкого у зимовий період було використано близько 280 тонн соляної піскосуміші, що, своєю чергою, дало можливість утримувати під час снігопадів та ожеледиці дороги міста в належному стані.

Щодо ремонту доріг, то у місті запроваджено нову практику часткового капітального ремонту. З-поміж переліку вулиць, які продовжать ремонтувати в цьому році – вулиці Володимира Великого, Євгена Коновальця, Бориславська, Горішня Брама, Будівельна, 22 січня, Стрийська, Пилипа Орлика, Самбірська. Також Іван Лепкий наголосив, що за минулий рік було чимало перевірок щодо якості ремонту доріг, однак жодних порушень не виявлено.

Щодо якості та гарантії ремонту доріг, то на капітальний ремонт надається гарантія терміном 3 роки, на поточний ремонт – 1 рік. Як приклад, на вулиці Лесі Українки виявлено декілька дефектів дорожнього покриття, які будуть виправлені за рахунок виконавця робіт.

Окрім цього, однією з проблем, яка виникла минулого року в господарці міста – створення ОСББ та забезпечення навчання щодо їхнього управління, оформлення відповідної документації, налагодження співпраці.

Під час дискусії члени виконкому порушили питання модернізації котелень, які споживають значну кількість газу.

Виконком одноголосно прийняв рішення про визнання роботи департаменту задовільною, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 13:43:25