п'ятниця, 21 квітня, 2017, 4:40 Події
Суховантаж «Герої Арсеналу» затонув у «бермудському трикутнику» Чорного моря

Суховантаж «Герої Арсеналу» затонув в районі Чорного моря, де часто стаються аварії.

Про це розповіла інспектор Міжнародної федерації транспортних робітників (МФТ) в Новоросійську Ольга Ананьїна, – передає Фейсньюз.

«Щороку в листопаді, лютому, на початку весни в цьому районі гинуть судна. Був рік, коли відразу три судна поспіль за одну зимову навігацію затонули», – зазначила співрозмовниця агентства.

За словами голови Чорноморсько-Азовської територіальної організації Російської профспілки моряків Олексія Белякова, хвилі в цьому місці посилюються, відповідно зростає навантаження на судно.

«Враховуючи місце, куди воно (судно) вийшло, там спочатку глибоко, потім стає мілкішее – хвилі там починають набирати висоту і, відповідно, амплітуду. Коли на таку хвилю потрапляє старий корабель, його починає ламати. Тому судна класу «річка-море» мають ряд обмежень», – пояснив Бєляков.

За словами першого заступника голови Російського професійного союзу моряків Ігоря Ковальчука, клас судна «річка-море» означає, що корабель повинен уникати сильного хвилювання моря.

«Спочатку вони (судна класу «ріка-море» – ред.) покликані ходити по річках, але за допомогою конструктивних доробок ці судна зробили «річка-море», щоб не перевантажувати вантаж в гирлах річок на морські судна. Такі судна мають суттєві обмеження по району плавання, і по хвилюванню моря – вони не можуть більше певного рівня висоти хвилі виходити в море», – пояснив Ковальчук.

Нагадаємо, що суховантаж «Герої Арсеналу» зазнав катастрофи 19 квітня в акваторії Чорного моря. На борту перебували 12 членів екіпажу – дев’ять громадян України, двоє росіян і один громадянин Грузії.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 16:01 :18