п'ятниця, 21 квітня, 2017, 10:44 Суспільство
Путін хоче заборонити Інтернет, – боїться, що йому вкрадуть скрєпи
Роман Онишкевич
журналіст, поет

Перед другими виборами Кучми створювався у Львові дуже потужний, типу громадський, штаб на його підтримку, в якому зібралися і молоді просунуті вже люди, і представники так званої львівської інтелігенції. Сидять, значить, обговорюють, що для офісу потрібно. Тут один з молодших згадує: «О, інтернет провести треба». «Ой, та може не треба того інтернету. Я чув, що там дуже крадуть», – парирував старший пан, очевидячки, учувши десь колись, що через нет можуть вкрасти інформацію.

«Точно, прошу пана, маєте рацію, – пішла карта на кпини хлопцеві. – Я чув, що один чоловік сидів в інтернеті і в нього годинник вкрали». «А, бачите. То нашо воно нам», – значуще відповів представник старої інтелігенції.

З того часу не минуло навіть 20 років. Тепер про інтернет знає кожен школяр. Поступ не спинити. Але коли я чую, що в Росії хочуть заборонити чи обмежити мережу, то згадую представника львівської інтелігенції і розумію, що Пуйло десь має рацію – в інтернеті у його співвітчизників запросто можуть вкрасти скрєпи. Ну хоч скрєпки, але це йому теж страшно.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 03:31:01