п'ятниця, 21 квітня, 2017, 18:33 Політика
Нардеп звинуватив владу в маніпуляціях щодо створення ринку землі

Заяви про те, що ринку землі нема тільки Україні, КНДР і Венесуелі – це маніпуляція. Бо це – виключно юридичний аспект. Якщо ж беремо фактично, то у Канаді – 94%, Франції – 86%, Німеччині – 66% – оце всюди державна власність.

Про таке в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявив Юрій Левченко, позафракційний нардеп, член ВО «Свобода».

Депутат Верховної ради акцентував також увагу на тому, що у США також щороку зростає відсоток землі сільськогосподарського призначення у державній власності. «Це одна з найліберальніших економік. Зараз там приблизно 50% в приватних руках, але з кожним роком частка зменшується», – розповів Левченко.

Позафракційний обранець відзначив, що уже багато років український народ втрачає фактичний контроль над своєю землею. «Попри те, що торгівля нею заборонена, нібито діє мораторій, але реально через різноманітні операції у великих латифундій є можливість використовувати землі», – зазначає депутат.

Відтак, на думку Левченка, зараз потрібно повертати державний контроль над землею сільськогосподарського призначення.

«Є різні партії, які 5 років тому говорили одне, а зараз говорять зовсім інше. «Свобода» послідовно не за мораторій, а за цілковиту заборону торгівлею землею сільськогосподарського призначення. Земля має бути в державній власності. Ту, яка розпайована і отримана селянами під час розпаювання, селяни можуть продати державі – чи земельному банку, чи іншій установі», – висловив позицію своєї політичної сили Юрій Левченко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 21:05:42