п'ятниця, 21 квітня, 2017, 10:57 Регіони
На Волині сільрада незаконно витратила 1,7 млн грн бюджетних коштів

На Волині прокуратура встановлює правомірність використання бюджетних коштів Цуманською селищною радою.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Прокуратура  внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про підроблення документа (кримінальне правопорушення, передбачене частиною 2 статті 358 Кримінального кодексу України) під час купівлі за бюджетні кошти частини будинку клубу і їдальні у селищі Цумань Ківерцівського району.

Правоохоронці встановили, що наприкінці грудня 2016 року Цуманська селищна рада уклала з місцевим підприємцем договір купівлі-продажу за майже 1,7 мільйона гривень цих приміщень на вулиці Грушевського у Цумані, загальною площею понад 600 квадратних метрів.

Ціна договору була встановлена на підставі висновку звіту про оцінку майна, виготовленого комерційною структурою на замовлення продавця.

За запитом прокуратури у регіональному відділенні Фонду держмайна провели рецензування цього звіту. Як наслідок, з’ясувалося, що він не повною мірою відповідає вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна і має значні недоліки, що вплинули на достовірність оцінки.

Відтак, тепер у межах кримінального провадження буде перевірено законність використання селищною радою бюджетних коштів під час купівлі майна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 17:57:09