п'ятниця, 21 квітня, 2017, 17:55 Львів
На Стрийщині реалізовуватимуть 28 мікропроектів місцевого розвитку

У Стрийському районі будуть реалізовуватимуть 28 мікропроектів місцевого розвитку, які стали переможцями обласного конкурсу у 2017 році.

Про це сьогодні, 21 квітня, було повідомлено під час наради з організаційних питань щодо реалізації інфраструктурних проектів, переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2017 році, яку провів перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук.

Любомир Кащук зазначив, що досвід реалізації мікропроектів минулого року дає можливість довго не зволікати із організаційними питаннями, – повідомляє Стрийська РДА.

Переможці конкурсу можуть вже приступати до реалізації проектів. А саме – за необхідності якісно готувати проектно-кошторисну документацію та отримувати експертні звіти, оголошувати конкурси на проведення закупівель та робіт через систему PROZORRO, підписувати відповідні угоди на залучення фахових підрядників з належним досвідом робіт тощо. К

рім того учасники наради обговорили питання першочергового скерування спонсорських та коштів громад у реалізацію проектів, почерговість освоєння бюджетних коштів тощо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 13:33:59