п'ятниця, 21 квітня, 2017, 12:43 Львів
На Стрийщині 14 дітей пільгових категорій оздоровлюються в «Артеку» та «Молодій гвардії»

Управління соціального захисту населення Стрийської райдержадміністрації станом на 20 квітня скерувало на оздоровлення 8 дітей у ДП «УДЦ «Молода гвардія» та 6 дітей у ДП України «МДЦ «Артек» з категорії багатодітних та малозабезпечених сімей, а також дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У період перебування в дитячому закладі діти отримають послуги з оздоровлення та відпочинку, під час тематичної зміни продовжується навчальний процес за оригінальним навчальним планом, що складається на основі розроблених МОН України базових навчальних планів, враховуючи специфіку сезонної школи. Діти знаходяться під наглядом досвідчених педагогів організаторів, для їх дозвілля  діють творчі майстерні. Про це повідомили в управлінні соціального захисту населення Стрийської РДА.

На даний час управління скеровує дітей пільгових категорій на оздоровлення в ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія» та ДП України «Міжнародний дитячий центр «Артек». Путівки надаються безоплатно або із частковою оплатою в розмірі 20, 30 чи 50 відсотків вартості путівки, яку вносять батьки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 13:33:14