п'ятниця, 21 квітня, 2017, 14:13 Львів
На Самбірщини у бібліотеці показали найвідоміші пам’ятники книгам
На Самбірщини у бібліотеці показали найвідоміші  пам’ятники книгам
На Самбірщини у бібліотеці показали найвідоміші пам’ятники книгам

«Ці книги нерухомі, але вони хочуть потрапити до людської теплої руки…», – під такою назвою сьогодні в бібліотеці школи с. Викоти Самбірського району Львівської області відвідувачі ознайомилися з незвичною презентацією «Про пам’ятники книзі», збудовані в різних містах та країнах світу.

Ця презентація присвячена всесвітньому Дню книги та авторського права, який візднвчеється 23 квітня.Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

Така презентація стала можливою завдяки  бібліотекарю Оксані Онісковець, яка працює творчо, з врахуванням  новітніх технологій. І до цього активно залучає учнів, доручає їм самостійно готувати різні заходи, пов’язані з пам’ятними датами видатних постатей України, історичних подій.

Під час презентації діти побачили та довідалися про скульптури на бетонному постаменті, виконані у формі книги, різні деталі великої композиції у вигляді книг та алфавіту.

З неабиякою цікавістю, наголосила  бібліотекар Оксана Онісковець, присутні оглянули скульптуру, що знаходиться у столиці Німеччини Берліні. Це – двадцятиметрова скульптура вагою 35 тонн, яка складається із 17 книг німецьких авторів. А поруч неї пам’ятник спаленим книгам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 13:31:25