п'ятниця, 21 квітня, 2017, 16:06 Регіони
На Прикарпатті для лікувального центру закупили обладнання на 20 млн грн
Фото: if.gov.ua
Фото: if.gov.ua

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні запрацював центр рентгеноендоваскулярної діагностики та лікування з рентгенопераційною, оснащеного сучасним операційним ангіографом, завдяки якому проводитимуть внутрішньосудинні втручання.

 Про це сьогодні, 21 квітня, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Вартість обладнання склала близько 20 мільйонів гривень. Кошти були спрямовані як субвенція з державного бюджету. На капітальний ремонт приміщення витрачено понад один мільйон гривень з обласного бюджету, а також спрямовано позабюджетні кошти у сумі понад 200 тис. грн.

Фото: if.gov.ua
Фото: if.gov.ua

Завдяки ангіографу проводитимуться рентгенендоваскулярні (внутрішньосудинні) втручання при гострих та хронічних патологіях у кардіології, нейрохірургії, судинній хірургії. Практикуватимуть нові методики лікування у торакальній хірургії (селективний тромболізис) з метою підведення спеціального препарату для розчинення тромбу в легеневих артеріях, а також у гінекології, урології та інших напрямках.

Для роботи з обладнанням працівники ОКЛ пройшли навчання у різних клініках Польщі та Чехії, отримали необхідні вміння та навики у столиці.

За рік у центрі планується проводити близько 1000 оперативних втручань, надавати спеціалізовану кардіохірургічну допомогу 400-450 хворим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 17:24:24