п'ятниця, 21 квітня, 2017, 15:28 Львів
Мер Бродів не підписав меморандум щодо прийому львівського сміття

На Львівщині міський голова Бродів Анатолій Белей звернувся до власкора ІА ZIK, щоб роз’яснити ситуацію з поширеною деякими ЗМІ та соцмережами інформацією про те, що Броди є у переліку міст, куди, згідно з підписаним сьогодні, 21 квітня, меморандумом, завозитимуть львівське сміття.

«Попри вмовляння підписати меморандум щодо прийому львівського сміття, який підписаний сьогодні, 21 квітня, у Львівській ОДА, я відмовився це робити і не підписав цей меморандум.

 Я знаю позицію громадських активістів нашого міста, я знаю позицію депутатів Бродівської міської ради – вони на це ніколи не погодяться, а я, маючи делеговані повноваження від міської громади, не можу піти всупереч їх волі.

І моя особиста думка – я теж проти того, щоб у Броди завозили нові обсяги сміття. Це питання обговорюється від минулої п’ятниці, і мені відомо, що в додатку до меморандуму зазначено, що Броди повинні прийняти 20 тонн сміття щодня – це близько 200 тонн в тиждень. Ви уявляєте, що буде з нашим сміттєзвалищем, з Бродами?», – обурюється Анатолій Белей.

Крім цього, міський голова Бродів нагадав, що свою руку допомоги Львову Броди простягнули, коли прийняли на свій полігон ТПВ 400 тонн львівського сміття, з труднощами домовившись з громадськими активістами, мешканцями прилеглих сіл. «Приймаючи рішення про прийняття 40 вантажівок з львівським непотребом, згідно з рішенням обласної комісії з питань ТЕБ та НС, депутати Бродівської міської ради у своєму рішенні зазначили, що це буде одноразова допомога Львову – домовленості треба виконувати», – зазначив Анатолій Белей.

Також міський голова Бродів додав, що ймовірно, на найближчий вівторок буде скликана позачергова сесія Бродівської міської ради, з приводу обговорення цього  питання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 17:22:29